• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

/Files/images/ukrana_ponad_use/україна переможе.jpg

Наша країна переживає складні часи, але завдяки мужності, силі і єдності нашого народу Україна з честю захищає свою незалежність та територіальну цілісність. Не маючи спроможності перемогти на полі бою, російська держава-терорист вдається до варварських обстрілів українських міст та критичної інфраструктури. Але крок за кроком ми звільняємо українську землю, на жаль ціною великих втрат.

Сьогодні ми втрачаємо цвіт нації, але український народ продовжує боротися за нашу свободу та світле майбутнє вільних людей. Ми маємо бути свідомі того, що шлях до нашої ПЕРЕМОГИ важкий, але віримо в те, що сьогоднішня величезна жертовність сприятиме відбудові сильної держави.

Світ обʼєднався у підтримці України, і ми обʼєднались у допомозі один одному. Ми впевнені, що завдяки професіоналізму та незгасаючому бажанню допомагати іншим, бібліотеки перетворяться в надійний тил для всіх українців.

Пропонуємо Вашій увазі розділи сайту, які сприятимуть вивченню української героїчної історії, культури, збереженню безцінного скарбу нашого народу – звичаїв, обрядів, традицій і свят.

Кiлькiсть переглядiв: 82

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.