Програма "Краєзнавчих читань" на травень 2019 року

2019-04-30

Запрошуємо усіх, кого цікавить історія і сьогодення Новобаварського (Жовтневого) району м.Харкова, прийняти участь у «Краєзнавчих читаннях», які проводяться щочетвергао 15-00 у читальному залі ЦентральноїбібліотекиіменіІ.Я.Франкацентралізованої бібліотечної системи Новобаварського району за адресою: м. Харків, пров. Рубанівський №2 (Свердлова).
Довідки за телефоном: 712-46-33
У програмі:
15 травня «К 100-летию поэта-песенника Алексея Ивановича Фатьянова» (Э.А.Варшавская – преподаватель музыкальных дисциплин Харьковского национального педагогического университета имени Г.С. Сковороды).
16 травня «М.Л. Кропивницкий и Харьковщина» (Быков В.Г. – зав. сектором научно-исследовательского отдела документоведения, коллекций редких изданий и рукописей ХГНБ имени В.Г.Короленко).
23 травня «Микола Мирлікійський: авторські повтори, варіанти» (Денисенко О.Й. – мистецтвознавець, зав. відділом українського та російського мистецтва XVI – поч. ХХ ст. Харківського художнього музею).
30 травня «Пам’ятки архітектури у стилі конструктивізм» (Соломин С.В. – інженер кафедри соціології та політології НТУ «ХПІ»).