Україна – держава європейська не лише тому, що наша країна розташована на Європейському континенті, а й тому, що українці прагнуть до Європи, розпочинають її з себе, адже для того, щоб змінити щось навколо - ми маємо спершу змінити себе.

Створення демократичної правової держави, яка би увійшла повноправним суб’єктом до європейської спільноти, неможливо без знання своїх прав і свобод, та вміння цивілізовано їх відстоювати. Для підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян бібліотеки ЦБС Новобаварського району беруть участь у загальнонаціональному правопросвітницькому проекті «Я МАЮ ПРАВО!».
/Files/images/vyistavki/Я 1.jpg /Files/images/vyistavki/Я 2.JPGНаціональне відродження неможливе без вивчення історії рідного краю. Задача бібліотеки - знайомити з історією рідного міста, виховувати почуття гордості за славне минуле своїх земляків, поважливе ставлення до своєї «малої Батьківщини».

Тому бібліотеки Новобаварського району працюють в рамках краєзнавчого проекту «Відкрий для себе рідне місто». В рамках проекту у бібліотеках проводяться різноманітні заходи: історико-краєзнавчі вечори, екскурси, подорожі, альманахи та щотижневі «Краєзнавчі читання».

/Files/images/vyistavki/Відкрий1.JPG /Files/images/vyistavki/Відкрий2.JPG

Центральною бібліотекою імені І.Я. Франка видається бібліографічна продукція: щорічний дайджест «Історія і сьогодення Новобаварського району», «Календар знаменних і пам’ятних дат району», біографічний нарис «Особистості Новобаварського району», ведеться робота з «Краєзнавчим довідником», «Хронографом подій Новобаварського району», «Довідками з історії вулиць району», «Досьє на пам’ятники архітектури»…
Кiлькiсть переглядiв: 211

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.