Сьогодні бібліотеки не тільки книгозбірні, це центри дозвілля, місця зібрань за різними інтересами і захопленнями, які задовольняють потребу у спілкуванні однодумців.

Клуби, об’єднання за інтересами, гуртки:

Центральна бібліотека імені І.Я. Франка:

«КРАЄЗНАВЧІ ЧИТАННЯ»

З 2010 року, щочетверга, в Центральній бібліотеці проходять «Краєзнавчі читання» - комплексний захід, що включає: доповіді, лекції, літературно-музичні вечори, Дні інформації.

/Files/images/s_2017_tsb/Газета Утро2.jpg /Files/images/s_2017_tsb/Женский портрет1.jpg


«ЛІТЕРАТУРНА СЕРЕДА»

Заради об’єднання палких любителів художнього слова, популяризації кращих творів української та світової літератури, знайомства з сучасним літературним Харковом, щомісяця, в рамках «Літературної середи» в Центральній бібліотеці проходять літературні та поетичні вечори, творчі зустрічі з поетами та письменниками, відбуваються презентації книг.
/Files/images/s_2017_tsb/Егоренкова2.jpg /Files/images/s_2017_tsb/Лисак1.JPGБібліотека-філія №1 імені М.О. Некрасова:

КЛУБ "ЕРУДИТ"

Клуб любителів історії «Ерудит» об’єднує небайдужих і захоплених дослідників, відкритих до пізнання людського досвіду, любителів історичної дискусії.

/Files/images/filial_1/Дробицький яр1.JPG /Files/images/filial_1/Багата талантами.JPGБібліотека-філія №19 імені П.А. Грабовського:

КЛУБ "ЮНІСТЬ"

Підтримувати зв'язки з ветеранами Другої світової війни, учасниками бойових дій на території інших держав, учасниками АТО та ООС, ветеранами праці – покликаний літературно-історичний клуб «Юність».
/Files/images/filial_19/до українців2.JPG /Files/images/filial_19/f 1.jpgБібліотека-філія №20 імені М. Кисляк:

КЛУБ "БАРВІНОК"

Для людей, які розуміють важливість знання свого коріння, працює народознавчий клуб «Барвінок».
/Files/images/filial_20/Благослови1.jpg /Files/images/filial_20/Благослови2.jpg


Бібліотека-філія №23 імені М.Ю. Лермонтова:

КЛУБ "ЛІТЕРАТУРНА ВІТАЛЬНЯ"

Через літературу «знайти самого себе», відчути дух епохи та об’єктивно побачити сучасний світ допоможе знайомство з творчістю кращих митців української та світової літератури, творчі зустрічі з сучасними поетами і письменниками Харківщини у клубі «Літературна вітальня».
/Files/images/filial_23/DSCN0451.jpg /Files/images/filial_23/Ахматова1.jpgБібліотека-філія №30 імені О. Герцена:

МУЗИЧНИЙ САЛОН "ГАРМОНІЯ"

Урізноманітнити дозвілля та розповсюдити музичні знання покликаний музичний салон «Гармонія» - об’єднання однодумців та пооцінювачів сучасної та класичної музики.
/Files/images/filial_30/CIMG0835.JPG /Files/images/filial_30/Песни2.JPGБібліотека-філія №36 імені М. Добролюбова:

КЛУБ "МУЗА"

Основним завданням клубу «Муза» є естетичний розвиток і формування художнього смаку. Розважаючи – освідчувати, принцип роботи цього клубу, в рамках якого відвідувачі знайомляться з життям і творчістю видатних митців України і світу.
/Files/images/filial_36/Душа2.JPG /Files/images/filial_36/Творча душа1.JPG


Центральна дитяча бібліотека імені О. Матросова:

КЛУБ "ЧИТАЙКА"

Вихованню у дітлахів любові до книги допомагає клуб «Читайка», який працює з 1993 року. Казкові мандрівки та літературні круїзи, пізнавальні, інтелектуальні та інтерактивні ігри, квести, вікторини, конкурси та ляльковий театр – засоби зацікавити дитину книгою, привити любов до читання.
/Files/images/tsdb/93 школа лето.JPG /Files/images/tsdb/Ее величество2.JPGГУРТОК "СМАРТ"

/Files/images/tsdb/ГУРТОК (оголошення0.jpg

Бібліотека-філія №7 імені А.Барто:

КЛУБ "ЧОМУЧКА"

З 1990 року для найбільш допитливих маленьких читачів на базі дитячої бібліотеки працює клуб «Чомучка», який дарує дітлахам цікаві зустрічі, несподівані відкриття, захопливі подорожі та веселі конкурси, які допомагають малечі пізнати світ.

/Files/images/filial_7/Веселі уроки1.jpg /Files/images/filial_7/Йдемо1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 740

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.