ВИСТАВКИ ТА ІНСТАЛЯЦІЇ

В Центральній дитячій бібліотеці ЦБС Новобаварського району м. Харкова триває виставка робіт харківської художниці Анни Котенко.

Всі охочі можуть помилуватися чудовими пейзажами, архітектурними пам'ятками м. Харкова та віднайти для себе нові сенси в роботах майстрині. Запрошуємо поринути у творчу атмосферу виставки! Натхнення всім і гарного тижня!

/Files/images/tsdb/анна котенко1.jpg /Files/images/tsdb/анна котенко2.jpg


Яскрава і затишна, романтична і журлива, щедра і мінлива. Осінь. Невичерпне джерело поетичного натхнення. Певне, у доробку кожного поета знайдеться хоч один вірш про цю неповторну пору.

У Центральній бібліотеці ім. І.Я.Франка ЦБС Новобаварського району м. Харкова представлена книжкова виставка "Осінні барви", де ви зможете прочитати вірші українських поетів з присмаком яблук, різнобарв'ям айстр та жоржин, ошатністю дерев, шурхотом опалого листя та стукотом дощу.

/Files/images/tsb/яскрава1.jpg /Files/images/tsb/яскрава2.jpg


В Центральній дитячій бібліотеці ЦБС Новобаварського району м. Харкова відкрилась виставка картин талановитої харківської художниці Анни Котенко.

Запрошуємо харків'ян поринути у чарівний світ мистецтва та помилуватися видами нашого улюбленого міста, чарівними квітами та яскравими пейзажами! Виставка працює в понеділок, п'ятницю та неділю з 10:00 до 16:00.

/Files/images/tsdb/котенко1.jpg /Files/images/tsdb/котенко2.jpg


/Files/images/vyistavki/Анна Котенко.jpg

В Центральній дитячій бібліотеці ЦБС Новобаварського району м. Харкова з 08 вересня по 08 жовтня 2023 року проходитиме виставка картин талановитої харківської художниці Анни Котенко.

Запрошуємо Вас поринути у чарівний світ мистецтва та помилуватися видами нашого улюбленого міста Харкова! Виставка працює в понеділок, п'ятницю та неділю з 10:00 до 16:00./Files/images/tsdb/виставка1.jpg

В Центральній дитячій бібліотеці ЦБС Новобаварського району м. Харкова триває виставка авторських ляльок з листя початку кукурудзи майстрині Гольц Тетяни Дмитрівни з творчої майстерні «Оберіг» м. Бахмут, що зараз мешкає в Новобаварському районі м. Харкова.

Легкі, ніжні, тендітні ляльки дуже подобаються відвідувачам бібліотеки. Читачі охоче розглядають кукурудзяних панночок і насолоджуються не тільки їх красою, а і чудовим запашним трав’яним ароматом. Кожна лялька має свій образ, настрій, характер. Вони створюють затишок і колорит в бібліотеці. Якщо ви ще не відвідали нашу виставку, запрошуємо поринути у магічний світ української культури та познайомитися з ляльками – оберегами майстрині Тетяни!


/Files/images/tsb/день пам\'яті.jpg

У Центральній бібліотеці ім. І.Я. Франка ЦБС Новобаварського району м. Харкова працює виставка до Дня пам’яті загиблих захисників України.

Це не єдиний день у році, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Але це особливий день, нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності. Цей День пам’яті держава започаткувала в 2019 році. Саме 29 серпня, бо з цією датою пов’язаний один із найтрагічніших епізодів російсько-української війни до повномасштабного вторгнення – вихід українських воїнів з оточення під Іловайськом у 2014 році. Тоді російське керівництво – традиційно для себе – порушило домовленості: українських військових розстріляли, коли вони колонами проходили тим, що мало бути «зеленим коридором». Їхній шлях пролягав через соняшникові поля. Тому традиційним символом пам’ятного дня 29 серпня став соняшник. Повномасштабне вторгнення Росії 24 лютого 2022-го відкрило нову сторінку героїзму, стійкості та, на жаль, втрат. Українське суспільство докладе всіх зусиль, щоб наші загиблі герої були в нашій пам’яті, отримали максимальну шану, якої тільки заслуговують ті, хто віддав життя за свою країну. Щоб наша пам’ять про них була живою. Пам’ятаємо і будемо пам’ятати.


/Files/images/tsdb/початки2.jpg


З 17 серпня по 17 вересня 2023 року в Центральній дитячій бібліотеці ЦБС Новобаварського райому м. Харкова проходить виставка авторських робіт з листя початку кукурудзи Гольц Тетяни Дмитрівни.

Майстриня з творчої майстерні «Оберіг» м. Бахмут, що зараз мешкає в Новобаварському районі м. Харкова, створює своїми руками ляльки – обереги та вкладає в них всю свою любов до рідної культури та України. Кожна з її робіт – унікальна! Тетяна Дмитрівна не тільки талановита майстриня, ще вона може розповісти дуже багато цікавого про традиційні українські ляльки – обереги. Зберігаємо наші традиції та пишаємося, що ми – українці!


/Files/images/vyistavki/як.jpg

"Як у нас на УКРАЇНІ..." (Центральна бібліотека імені І.Я. Франка)


/Files/images/filial_1/захоплюючі історії.jpg

"Захоплюючі історії лагідної осені" (бібліотека-філія №1)


/Files/images/filial_1/захисти землю.jpg

"Захисти землю, на якій живеш" (бібліотека-філія №1)


/Files/images/tsdb/Пригодн. роман (виставка).JPG

"Пригодницький роман всіх часів і народів" (Центральна дитяча бібліотека імені О. Матросова)


/Files/images/filial_1/Весняна рапсодія.jpg

"Весняна рапсодія" (бібліотека-філія №1)


/Files/images/tsdb/Скринька (виставка).JPG

"Скринька чарівних казок" (Центральна дитяча бібліотека імені О. Матросова)


/Files/images/filial_23/Серце.jpg

"Серце, що кохає" (бібліотека-філія №23)


/Files/images/vyistavki/Будівничий.JPG

"Будівничий української державності": Іван Франко (Центральна бібліотека імені І.Я. Франка)


/Files/images/filial_23/Барви.jpg

"Барви народної казки" (бібліотека-філія №23)


/Files/images/vyistavki/Мова кохання.JPG

"Мова кохання - мова літератури" (Центральна бібліотека імені І.Я. Франка)


/Files/images/s_2017_tsb/скарби України.jpg

"Скарби України" (Центральна бібліотека імені І.Я. Франка)


/Files/images/filial_1/Читайте з нами українське.JPG

"Читайте з нами українське" (бібліотека-філія №1 імені М.Некрасова)


/Files/images/vyistavki/выставка.jpg

"Барви мистецтва" (Центральна бібліотека імені І.Я. Франка)


/Files/images/vyistavki/DSCN2325.jpg

"Лицар українського духу" (Центральна бібліотека імені І.Я. Франка)


/Files/images/vyistavki/DSCN2334.jpg

"Тарас Шевченко та харків'яне" (Центральна бібліотека імені І.Я.Франка)


/Files/images/vyistavki/Козацькому роду1.jpg

"Козацькому роду нема переводу" (Центральна бібліотека імені І.Я.Франка)

Кiлькiсть переглядiв: 534

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.