/Files/images/vyistavki/Нечуючі2.JPG

З метою створення для людей з особливими потребами без бар'єрного середовища, Центральна бібліотека імені І.Я. Франка ЦБС Новобаварського району м. Харкова (пров. Рубанівський, 2), долучилася до інноваційної програми Connect PRO української IT-компанії "Технології для людей".

Користувачі бібліотеки з слуховими обмеженнями, завдяки спеціальному планшету-пристрою, мають змогу з’єднуватися онлайн з перекладачем жестової мови або переводити голосові повідомлення у текст і навпаки. Відтепер, нечуючі або слабочуючі мешканці Новобаварського району м. Харкова можуть без перешкод звернутися до бібліотеки і отримати якісне бібліотечне обслуговування.

/Files/images/vyistavki/комп..jpg

Для підвищення цифрової грамотності населення, в партнерстві з Департаментом цифрової трансформації, на базі бібліотек ЦБС Новобаварського району м. Харкова з 12 лютого 2021 року продовжили свою роботу Центри доступу до цифрових можливостей:

Комп’ютер з нуля:

Центральна бібліотека імені І.Я. Франка (пров. Рубанівський, 2).
Режим роботи центру: Понеділок – 15-00; П’ятниця – 11-00;
Центральна дитяча бібліотека імені О. Матросова (вул. М. Конєва, 13).
Режим роботи центру: Вівторок – 15-00; Четвер – 15-00.

Смартфон з нуля:

Бібліотека-філія №1 імені М.О. Некрасова (вул. Володимирська, 36).
Режим роботи центру: Середа – 13-00; П’ятниця – 13-00.

Навчання проводиться за допомогою мультімедійного обладнання з дотриманням вимог карантину.

Реєстрація на курси:

wym-1613400646284

Шановні користувачі!

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, до 28 лютого 2021 року продовжено дію карантину (постанова Кабінету Міністрів України від від 09 грудня 2020 року №1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”).

З 8 по 24 січня 2021 року впроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи:

- тимчасово призупининено обслуговування читачів, роботу читальних та Інтернет залів;
- заборонено проведення масових заходів, роботу клубів та об’єднань за інтересами.

Шановні користувачі!

З 2 листопада 2020 року дозволено роботу читальних та Інтернет-залів. Згідно протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 30.10.2020 року за № 32 прийом відвідувачів буде здійснюватися з наповненістю залів не більше 50% місць за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Шановні користувачі!

У зв'язку з тим, що з 19 жовтня 2020 року на території міста Харкова вводяться протиепідемічні заходи, встановлені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, читальні та Інтернет зали тимчасово не працюють!

З Днем Захисника України!

/Files/images/prochee/День захисника України.png

Колектив ЦБС Новобаварського району вітає з Днем Захисника України всіх, хто захищає суверенітет і незалежність нашої держави. Це не тільки учасники ООС, що боронять наші кордони на Сході, але й ветерани Другої Світової війни, вояки УПА, воїни-інтернаціоналісти, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пожежники та поліціянти.
Дякуємо за вашу самовіддану працю заради спокою у наших домівках та мирного неба над головами. Дякуємо за мужність та професіоналізм у справі захисту нашої держави. Бажаємо міцного здоров’я, незламного духу та надійного тилу!

Слава захисникам Вітчизни! Слава Україні!