Шановні користувачі!

З 2 листопада 2020 року дозволено роботу читальних та Інтернет-залів. Згідно протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області від 30.10.2020 року за № 32 прийом відвідувачів буде здійснюватися з наповненістю залів не більше 50% місць за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Шановні користувачі!

У зв'язку з тим, що з 19 жовтня 2020 року на території міста Харкова вводяться протиепідемічні заходи, встановлені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, читальні та Інтернет зали тимчасово не працюють!


З Днем Захисника України!

/Files/images/prochee/День захисника України.png


Колектив ЦБС Новобаварського району вітає з Днем Захисника України всіх, хто захищає суверенітет і незалежність нашої держави. Це не тільки учасники ООС, що боронять наші кордони на Сході, але й ветерани Другої Світової війни, вояки УПА, воїни-інтернаціоналісти, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пожежники та поліціянти.
Дякуємо за вашу самовіддану працю заради спокою у наших домівках та мирного неба над головами. Дякуємо за мужність та професіоналізм у справі захисту нашої держави. Бажаємо міцного здоров’я, незламного духу та надійного тилу!

Слава захисникам Вітчизни! Слава Україні!

Кiлькiсть переглядiв: 156

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.