Щорічно в бібліотеках району проходить понад 200 масових заходів.

Рекомендувати читачам літературу, яка б утверджувала українську національну ідею, сприяла розвитку української культури, збереженню безцінного скарбу нашого народу – звичаїв, обрядів, традицій і свят допоможуть різноманітні заходи та клуби «Ерудит», «Юність» і «Барвінок».

Знайомство з творчістю видатних українських письменників та кращих митців України і світу, пропаганда світової культурної спадщини відбуватиметься на «Літературних середах», у музичному салоні «Гармонія», на літературних, поетичних, музичних та тематичних вечорах, а також на засіданнях клубів за інтересами «Літературна вітальня» і «Муза».

Національне відродження неможливе без вивчення історії рідного краю. Знайомити з історією рідного міста, виховувати почуття гордості за славне минуле своїх земляків, поважливе ставлення до своєї «малої Батьківщини» допоможуть історико-краєзнавчі вечори, екскурси, подорожі, альманахи та щотижневі «Краєзнавчі читання».

Діти – наше майбутнє, найголовніший скарб нашого суспільства, і від того, як ми їх виховуємо, які зерна добра і справедливості ми в них закладемо, залежить не тільки майбутнє нашої країни, а й майбутнє всього світу. Вручити малечі естафету досвіду поколінь, закласти основу цінностей, поглядів і переконань, заохотити дитину до інтелектуального розвитку, а також змістовно провести вільний час допоможуть масові заходи та клуби за інтересами «Читайка» і «Чомучка». Цікаві зустрічі, несподівані відкриття, захопливі подорожі і веселі конкурси, пізнавальні, інтелектуальні та інтерактивні ігри, квести, вікторини та лялькові театри – засоби зацікавити дитину книгою, привити любов до читання.

Дозвілля – це масові заходи, присвячені відомим людям та знаменним датам (бажаєте взяти в них участь і розкрити свої творчі здібності?). Клуби за інтересами, лялькові театри допоможуть організувати вільний час Вам і Вашим дітям. Завітайте до нас.