Програма "Краєзнавчих читань" на січень 2020 року

2020-01-02

Запрошуємо усіх, кого цікавить історія і сьогодення Новобаварського (Жовтневого) району м.Харкова, прийняти участь у «Краєзнавчих читаннях», які проводяться щочетвергао 15-00 у читальному залі ЦентральноїбібліотекиіменіІ.Я.Франкацентралізованої бібліотечної системи Новобаварського району за адресою: м. Харків, пров. Рубанівський №2 (Свердлова).
Довідки за телефоном: 712-46-33
У програмі:
16 січня «Композитор Дмитрий Степанович Бортнянский. Роль в культуреXVIII века»

(Мартьянова Т.В. – преподаватель музыкально-теоретических дисциплин Харьковской средне-специальной музыкальной школы-интерната).
22 січня Краєзнавчий кінозал «Черчилль (2017р.). Режисер: Джонатан Теплицки
(Бежанова В.С. – головний бібліограф Центральної бібліотеки імені І.Я. Франка).
23 січня «Ілля Юхимович Репін та музика»

(Денисенко О.Й. – мистецтвознавець, завідувач відділу українського та російського мистецтва XVI – поч. ХХ ст. Харківського художнього музею).
30 січня «Повернення Василя Кричевського»

(Савчук О.О. – кандидат філософських наук, доцент Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна).