Програма "Літературних серед" на березень-травень 2020 року

2020-03-03

/Files/images/s_2017_tsb/Души1.jpg

Література кожного народу - це найкраще дзеркало його життя." Іван Франко.

Читальний зал Центральної бібліотеки ім. І.Я.Франка (м.Харків, пров.Рубанівський, 2). Початок о 15-00. Довідки за телефоном: (057) 712-46-33.

УВАГА! У зв’язку із загрозою поширення на території України коронавірусу COVID-19 призупиняється проведення масових заходів.

Рубрика “ Сучасний літературний Харків

25 березня

Творчий вечір «Любов врятує світ» харківського поета Шагіна Василя Игоровича. (Василь Славський).

29 квітня

Лекція «Это сердце с правдой вдвоем»: до 90 - ї річниці з дати смерті Володимира Маяковського. Доповідачка Оконєвська Ольга Максимівна - вчитель-методист Харківської середньої спеціальної музичної школи — інтернату, автор мемуарно-дослідних творів про життя і творчість відомої радянської поетеси Ольги Бергольц.

Рубрика “ Читаємо разом з бібліотекою Франка”

27 травня

Повість М. Коцюбинського «Тіні забутих предків» З переглядом фільму С. Параджанова «Тіні забутих предків». Ведуча рубрики: Бровко О.Л. бібліотекарь ЦБ ім. І.Я. Франка.

ВХІД ВІЛЬНИЙ