Програма літературних серед на осінь 2018 року

2018-08-30

"Література кожного народу - це найкраще дзеркало його життя." Іван Франко.

Читальний зал Центральної бібліотеки ім. І.Я.Франка (м.Харків, пров.Рубанівський, 2). Початок о 15-00. Довідки за телефоном: 712-46-33.

5 вересня

Презентація книги “ Справжність Велесової книги: науковий доказ.” Автор: Рассоха Ігор Миколайович - доктор філософських наук, професор кафедри історії і культурології ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.

26 вересня

Клуб “ Пісенної Поезії ” ім. Юрія Візбора.

24 жовтня

Рубрика “ Сучасний літературний Харків”
Творча зустріч з поетом, есеїстом, літературним критиком, членом Спілки письменників України Шелковим Сергійом Костянтиновичем.

Рубрика “ Розстріляне Відродження”
“Микола Хвильовий ”. Доповідач: Мельників Ростислав Володимирович - літературознавець, критик, редактор, кандидат філологічних наук, завідувач кафедри Української Світової літератури ХНПУ імені Г. С. Сковороди.