ПРОГРАМА "КРАЄЗНАВЧИХ ЧИТАНЬ" на червень 2019 года

2019-05-30

Запрошуємо усіх, кого цікавить історія і сьогодення Новобаварського (Жовтневого) району м.Харкова, прийняти участь у «Краєзнавчих читаннях», які проводяться щочетвергао 15-00 у читальному залі Центральної бібліотеки імені І.Я.Франка централізованої бібліотечної системи Новобаварського району за адресою: м. Харків, пров. Рубанівський №2 (Свердлова).

Довідки за телефоном: (057)712-46-33

У програмі:
6 червня «Проект «Я помню…»: Евгений Анатолиевич Плотичер, автор книги «Слово о родном городе»

(Автор проекту та ведучій М.М. Красиков – професор кафедри етики і естетики та історії культури НТУ «Харківський політехнічний інститут», директор етнографічного музею НТУ «ХПІ» «Слобожанські скарби» імені Г. Хоткевича).
13 червня «Проект «Я помню…»: Юрий Леонидович Щербинин. Встреча 2-я.

20 червня Краєзнавчий кінозал: «Белая акация»фільм-оперета. Музика І.О. Дунаєвського

(Бежанова В.С. – головний бібліограф ЦБ ім. І.Я. Франка).