ПРОГРАМА "КРАЄЗНАВЧИХ ЧИТАНЬ" на квітень 2019 года

2019-03-28

Запрошуємо усіх, кого цікавить історія і сьогодення Новобаварського (Жовтневого) району м.Харкова, прийняти участь у «Краєзнавчих читаннях», які проводяться щочетвергао 15-00 у читальному залі Центральної бібліотеки імені І.Я.Франка централізованої бібліотечної системи Новобаварського району за адресою: м. Харків, пров. Рубанівський №2 (Свердлова).

Довідки за телефоном: (057)712-46-33

У програмі:
4 квітня «Судьба И.О.Дунаевского». Ч 2-я.
(Е.А.Варшавська – концертмейстер, викладач Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди).
11 квітня «Академик Лев Черепнин и профессор Владимир Победин»

(М.В.Побєдіна – дочка видатного дизайнера, художника В.А.Побєдіна).
18 квітня «Харьков – родина национализма»

(І.М.Рассоха – український філософ, історик, лінгвіст, громадський діяч, професор кафедри історії і культурології Харківського Університету міського господарства імені О.Бекетова).
25 квітня «Таранушенко Стефан Андрійович – український мистецтвознавець, історик архітектури»

(М.М.Красіков – професор кафедри етики і естетики та історії культури НТУ «Харківський політехнічний інститут», директор етнографічного музею НТУ «ХПІ» «Слобожанські скарби» імені Г.Хоткевича).