ПРОГРАМА "КРАЄЗНАВЧИХ ЧИТАНЬ" на ЖОВТЕНЬ 2019 року

2019-09-27

Запрошуємо усіх, кого цікавить історія і сьогодення Новобаварського (Жовтневого) району м. Харкова, прийняти участь у «Краєзнавчих читаннях», які проводяться щочетверга о 15-00 у читальному залі Центральної бібліотеки імені І.Я. Франка централізованої бібліотечної системи Новобаварського району за адресою: м. Харків, пров. Рубанівський №2 (Свердлова).

Довідки за телефоном: (057)712-46-33

У програмі:
3 жовтня Фільм «Икона над блокадным Ленинградом»

(Оконевська О.М - викладач зарубіжної літератури, вчитель-методист Харківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату, лауреат премії «Народне визнання» в номінації «Література», автор мемуарно-дослідних творів про життя і творчість відомої радянської поетеси Ольги Берггольц).
10 жовтня «Проект «Я пам’ятаю…»: Щербінін Ю.Л. Ч.3-я.

(Автор проекту та ведучій М.М. Красиков – професор кафедри українознавства, культурології та історії науки НТУ «Харківський політехнічний інститут», директор етнографічного музею НТУ «ХПІ» «Слобожанські скарби» імені Г. Хоткевича).
17 жовтня Краєзнавчий кінозал. Фільм «Незабываемое» (1967р.) по кіноповісті О. Довженка «Україна у вогні»

(Бежанова В.С. – головний бібліограф Центральної бібліотеки імені І.Я. Франка).
24 жовтня «Харківське дворянство». Ч.3.

(Чернай В.Ф. – кандидат технічних наук, ст. науковий спідробітник НТУ «ХПІ»).