ПРОГРАМА "КРАЄЗНАВЧИХ ЧИТАНЬ" на травень 2019 года

2019-04-26

Запрошуємо усіх, кого цікавить історія і сьогодення Новобаварського (Жовтневого) району м.Харкова, прийняти участь у «Краєзнавчих читаннях», які проводяться щочетвергао 15-00 у читальному залі Центральної бібліотеки імені І.Я.Франка централізованої бібліотечної системи Новобаварського району за адресою: м. Харків, пров. Рубанівський №2 (Свердлова).

Довідки за телефоном: (057)712-46-33

У програмі:
15 травня «К 100-летию поэта-песенника Алексея Ивановича Фатьянова»

(Э.А.Варшавская – преподаватель музыкальных дисциплин Харьковского национального педагогического университета имени Г.С. Сковороды).
16 травня «М.Л. Кропивницкий и Харьковщина»

(Быков В.Г. – зав. сектором научно-исследовательского отдела документоведения, коллекций редких изданий и рукописей ХГНБ имени В.Г.Короленко).
23 травня «Микола Мирлікійський: авторські повтори, варіанти»

(Денисенко О.Й. – мистецтвознавець, зав. відділом українського та російського мистецтва XVI – поч. ХХ ст. Харківського художнього музею).
30 травня «Пам’ятки архітектури у стилі конструктивізм»
(Соломин С.В. – інженер кафедри соціології та політології НТУ «ХПІ»).