ПРОГРАМА "КРАЄЗНАВЧИХ ЧИТАНЬ" на СЕРПЕНЬ 2019 року

2019-07-17

Запрошуємо усіх, кого цікавить історія і сьогодення Новобаварського (Жовтневого) району м.Харкова, прийняти участь у «Краєзнавчих читаннях», які проводяться щочетвергао 15-00 у читальному залі Центральної бібліотеки імені І.Я.Франка централізованої бібліотечної системи Новобаварського району за адресою: м. Харків, пров. Рубанівський №2 (Свердлова).

Довідки за телефоном: (057)712-46-33

У програмі:
1 серпня «Николай II Александрович святой или кровавый»

(Чернай В.Ф. кандидат технических наук, ст. научный сотрудник НТУ ХПИ)
8 серпня "Харків і Й.М. Шіллінгер"

(Фрекен В.Л. – Лауреат премії Олександра Масельського у номінації «Публіцистика» (2010 р.), внучатий племінник Йосипа Мойсейовича Шиллінгера)
14 серпня"Картина Репіна І.Ю. "Запорожці пишуть листа турецькому султану": кавказькі враження"

(Денисенко О.Й. - мистецтвознавець, зав. відділу українського та російського мистецтва ХVІ - поч. ХХ ст. Харківського художнього музею)
15 серпня «Калинин Константин Алексеевич –авиаконструктор»

(Быков В.Г. – зав. сектором научно-исследовательского отдела документоведения, коллекций редких изданий и рукописей ХГНБ имени В.Г.Короленко).
22 серпня Кинолекция «Они были первыми»(О налете советской авиации на Берлин в августе 1941 года)

(Власко В.Е. – директор Мемориального музея-квартиры семьи Гризодубовых)
29 серпня "Владимир Мотрич – вселенский поэт"

(М.М.Красиков – професор кафедри етики і естетики та історії культури НТУ «Харківський політехнічний інститут», директор етнографічного музею НТУ «ХПІ» «Слобожанські скарби» імені Г.Хоткевича).