ПРОГРАМА "КРАЄЗНАВЧИХ ЧИТАНЬ" на ВЕРЕСЕНЬ 2019 року

2019-09-11

Запрошуємо усіх, кого цікавить історія і сьогодення Новобаварського (Жовтневого) району м.Харкова, прийняти участь у «Краєзнавчих читаннях», які проводяться щочетвергао 15-00 у читальному залі Центральної бібліотеки імені І.Я.Франка централізованої бібліотечної системи Новобаварського району за адресою: м. Харків, пров. Рубанівський №2 (Свердлова).

Довідки за телефоном: (057)712-46-33

У програмі:
5 вересня «Візантія та Україна»

(А.М. Домановський – кандидат історичних наук, доцент).
12 вересня «Книги з автографами із моєї бібліотеки»
(М.М. Красиков – професор кафедри українознавства, культурології та історії науки НТУ «Харківський політехнічний інститут», директор етнографічного музею НТУ «ХПІ» «Слобожанські скарби» імені Г. Хоткевича).
19 вересня «Шлях Української православної церкви до автокефалії»
(І.О. Шудрик– кандидат філософських наук, історик, професор).
26 вересня Відеофільм «Москалівка»

(Шварц С.В. – краєзнавець, Лауреат Першої премії регіонального конкурсу імені О. Масельського 2010 та 2013 рр. у номінації «Публіцистика» за книги із серії «Путешествие в провинциальную столицу: прогулки по старому городу»).