ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

Бібліотеки Новобаварського району м. Харкова беруть участь у шефській роботі з військовими частинами та волонтерами Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби України.

В бібліотеці працює БЛАГОДІЙНА СКРИНЬКА, в якій збираються миючі засоби, шкарпетки та інші засоби гігієни (тільки нові).

Просимо надавати благодійну допомогу НАШИМ ЗАХИСНИКАМ!!!

Осторожно, сепаратизм!

Суверенитет Украины распространяется на всю ее территорию. Украина является унитарным государством. Территория Украины в пределах существующей границы целостна и неприкосновенна

(Статья 2 Конституции Украины)

Преступления, направленные на изменение территории, государственной границы Украины, а также публичные призывы к совершению таких действий и распространение материалов с призывами совершить такие действия - посягательство на территориальную целостность и неприкосновенность Украины

(Статья 110 Уголовного кодекса Украины)

/Files/images/vyistavki/сепаратизм.jpeg

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ БІБЛІОТЕКИ, КОЛЕГИ ТА МЕШКАНЦІ М.ХАРКОВА!

/Files/images/vyistavki/2015031913425263.png Запрошуємо Вас долучитися до Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна», що ініційована Міністерством культури України для підтримки бойового духу та патріотичного виховання українських військовослужбовців.

Важливою складовою високого рівня бойової і мобілізаційної готовності військ є морально-психологічний стан військовослужбовців. Саме заохочення читання у Збройних Силах України сприятиме формуванню високодуховної та моральної особистості українського воїна.

Якщо у вас вдома є книги, які вже прочитали ви і ваші діти - поділіться ними з військовослужбовцями.

Бібліотеки Збройних сил України потребують книги такої тематики:

- історія України;
- історія культури;
- історія Збройних сил України;
- українська художня література;
- світова художня література українською мовою.

Приносьте книги до найближчої до Вас бібліотеки.

Давайте разом створимо бібліотеку для наших захисників!

Уважаемые харьковчане!

/Files/images/vyistavki/Герои.jpg

ЦБС Новобаварского района г. Харькова поддерживает инициативу оказать помощь раненым бойцам украинской армии, находящимся на лечении в наших госпиталях. Раненым срочно требуются: футболки, шорты, нижнее белье, тапочки, полотенца, бритвенные принадлежности.

Помощь принимается по адресу: г.Харьков, переулок Рубановский №2 (Свердлова), читальный зал Центральной библиотеки имени И.Я.Франко или г.Харьков, улица Культуры №5, военный госпиталь.

Графік роботи бібліотек ЦБС Новобаварського району м.Харкова

/Files/images/vyistavki/Библиотека для взрослых.jpg ЦЕНТРАЛЬНА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ І.Я.ФРАНКА

Обслуговує читачів з 10-00 до 18-00. Вихідні дні - вівторок і субота. Останній день місяця - санітарний.

/Files/images/vyistavki/библиотека семейного чтения.jpg БІБЛІОТЕКИ СІМЕЙНОГО ЧИТАННЯ

Обслуговують читачів з 10-00 до 18-00. Вихідні дні - вівторок і субота. Останній день місяця - санітарний.

/Files/images/vyistavki/детская библиотека.jpg БИБЛИОТЕКИ ДЛЯ ДЕТЕЙ

Обслуговують читачів з 9-00 до 17-00. Вихідні дні - вівторок і субота. Останній день місяця - санітарний.

ВНИМАНИЕ! БЕСПЛАТНЫЙ ИНТЕРНЕТ!!!

/Files/images/vyistavki/Интернет-зал.jpg В Центральной библиотеке имени И.Я. Франко (пер.Рубановский №2 (Свердлова), Центральной детской библиотеке имени А.Матросова (ул. Конева №13), библиотеке-филиале №1 имени Н.А.Некрасова (ул.Владимирская №35) работает бесплатный Интернет-зал. К Вашим услугам: доступ в Интернет, к социальным сетям, скайп, а также Вы сможете копировать информацию на собственные электронные носители (диски, флеш-карты, дискеты), сканировать документы, распечатывать на собственной бумаге информацию из Интернета.

Уважаемые харьковчане!

/Files/images/vyistavki/книги.jpg
В Новобаварском районе г. Харькова проходит акция «Подари библиотеке книгу» Приглашаем всех принять участие в пополнении фонда массовых библиотек района.

/Files/images/vyistavki/платні послуги.jpg

Бібліотека надає додаткові платні послуги:

читальний зал: - складання бібліографічних списків для рефератів, курсових, дипломних і наукових робіт (опис одного примірника:0-77коп.)

- ксерокопіювання документів (копіювання одного примірника: А-3 - 1-60 коп., А-4 - 1-10 коп.).